zasady współpracy

Współpracę rozpoczyna wywiad dotyczący preferencji, gustu, oczekiwań i potrzeb, które stanowią źródło mojej inspiracji. Wraz z ankietą preferencji proszę o dołączanie zdjęć, które skradły duszę i serce, przy jednoczesnym wskazaniu, co się nie podoba. Istotne są tu detal, kolor, materiał, układ, czy kompozycja dodatków. Uznaję, że najlepszą formą opisania wyobrażeń są zdjęcia.

Przygotowuję indywidualny wariant oraz ofertę cenową, po jej akceptacji następuje podpisanie umowy. I zaczyna się proces tworzenia Twojego wnętrza.

Etapy różnią się od siebie w zależności od wybranego wariantu współpracy. Przeważnie projekt poprzedzony jest inwentaryzacją pomieszczenia.

Przygotowuję rzuty funkcjonalne, moodboard, a w przypadku projektu kompleksowego dwa warianty wizualizacji. Projekty wysyłane są w wersji elektronicznej. Po dokonaniu zmian według sugestii, oczekiwań oraz po pełnej akceptacji całości, przekazywany jest wydruk projektu.

W zależności od wariantu przekazywany jest także wykaz wyposażenia, sporządzane są rzuty techniczne, wytyczne odnośnie elektryki, hydrauliki oraz zabudów stolarskich.

Aleksandra Wicik-Kowalczyk
+48694473302
sypialnia aranzacja
go to top